Galvanic Spa

NOVINKA hotelu Bohemia!!!Galvanická žehlička pro hloubkové vyčistění, vyživení a vyžehlení pleťi. Výsledek viditelný ihned po aplikaci.

Galvanic Spa


Hlavními výhodami jsou okamžitý a viditelný efekt, časová nenáročnost, bezbolestnost, cenová dostupnost a zejména dokonale vyčištěná pleť. Viditelný výsledek již za 10 minut.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatididou. Lze ji použít i na dětskou pokožku.


NABÍDKA OŠETŘENÍ                                                                                                 

Ošetření obličeje

  • hloubkové vyčištění, vyživení a vyžehlení pleti, které aktuvuje lymfu, čímž zeštíhluje obličej, sjednotí tonus pleti o jeden odstín, zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima
  • redukuje akné, hluboké rýhy i drobné vrásky, zpevňuje svaly obličeje

Doba ošetření: 60 minut        

Cena Kč 700,-Ošetření celulitidy - stehna

  • ošetření se zaměřuje na tukové zásoby a toxíny, slouží na minimalizaci a vyrovnání celulitidy
  • cílem je zformovat flexibilnější a přitažlivější tělo
  • při opakované aplikaci vyžehlí celulitidu

Doba ošetření: 40 minut

Cena Kč 600,- 

Jaký je výsledek? 


Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií, stane se klidnou, bez stresu a plnou života. Už po 10ti minutách se budete cítit tak, jako byste strávili osvěžující hodinku u vaší kosmetičky. Ošetřující gel pomáhá svými účinnými složkami obnovit pokožku, posilňuje krevní oběh a energii buněk. Po prvním ošetření bude vaše pokožka hladší a zdravější.

Co je to galvanická žehlička?                                                                                                        

Unikátní přístroj, který se používá pro bezbolestné vyhlazení a vyčištění pokožky obličeje a dekoltu. Hlavní výhodou tohoto přístroje  je viditelný efekt, který se projevuje ihned po aplikaci. Je vhodný pro všechny typy pleti. Galvanic Spa omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo a zbavuje celulitidy.  Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Na setkání s Vámi se těší paní Radka Voldřichová, která tuto službu v hotelu Bohemia zajišťuje. Objednávky ošetření Vám zajistí recepce hotelu tel. 388 426 139, 731 075 760.