Luxusní masáže

Spolupracujeme s teamem vyškolených fyzioterapeutů, kteří se Vám budou na objednávku věnovat a poskytnou Vám vysoce kvalitní služby.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA LUXUSNÍCH MASÁŽÍ        masazni studio                          

 
RITUAL CANDLE

  • smyslová  masáž horkým voskem  rituální aroma svíce, která je vrcholným relaxačním zážitkem. Klient si vybírá z 4 druhů vůní podle znamení zvěrokruhu. Svíce obsahuje mandlový olej, kokosový olej, bambucké máslo a přírodní aroma, s výživným, harmonizujícím a zvlhčujícím efektem pro kůži. Exklusivní vůně, která zvýší potěšení a efekt masáže, vytvoří nádhernou atmosféru. Svíce jsou hypoalergenní.  

Doba masáže: 40 minut 

Cena Kč 700,-             NOVINKA - MAXIMÁLNÍ RELAXACE !


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

  • čokoládová masáž je perlou mezi zkrášlujícími procedurami! Čokoládové procedury jsou  tělové kůry, které působí na všechny smysly těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci těla a na dobrou náladu. Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží.  

Doba masáže: 40 minut

Cena Kč 700,-                               SMYSLOVÝ RELAXAČNÍ ZÁŽITEK


AJURVÉDSKÁ MASÁŽ

  • indická relaxační olejová masáž jejímž cílem je pročistit organismus a dostat jedince do harmonického stavu. Po ajurvédské olejové masáži celého těla totiž organismus nasbírá energii a zároveň se zbaví všech škodlivin. Základní procedurou je masáž teplým, sezamovým nebo bylinným olejem.

Doba masáže: 40 minut

Cena Kč 550,-                                   PRO ODSTRANĚNÍ POCITU VYČERPÁNÍ A PŘEPRACOVÁNÍ


 HAVAJSKÁ MASÁŽ - LOMI, LOMI     

 

  • špičková masáž, která svými terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. S použitím speciálních havajských technik a speciálního oleje dochází k harmonizaci těla a duše.

Doba masáže : 40 minut            DOPORUČUJEME !!!    

Cena Kč 550,-


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - DRAGON STONES

 

  • jedná se o  starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používají lávové kameny (vyvržených horou z dračí sluje), které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Teplo prostupuje hluboko do celého těla (zpět do hory), kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu sílou draka. Je možné nabídnout různé kombinace klasické masáže, spojené s masáží horkými kameny.

Doba masáže: 40 minut  / 60 minut         

Cena Kč 650,-   / 750,-                  


MEDOVÁ MASÁŽ

  • masáž, která využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové a Římané.
Doba masáže: 40 minut                         DETOXIKAČNÍ MASÁŽ
Cena Kč 550,-