Léčebné masáže

Nabídka masáží hotelu Bohemia

 masazni studio

BAŇKOVÁ MASÁŽ         

  • masáž vycházející z principů čínské medicíny, který má výrazné účinky na organismus. Výrazně působí na kůži, pročišťuje póry, čistí krev, zlepšuje krevní oběh, působí na regulaci a funkci nervového systému. Zároveň stimuluje vnitřní orgány a zlepšuje peristatiku.
  • !kontraindikace: nesmí se provádět u klietnů s problémy srdce a u diabetes!
Doba masáže: 40 minut                       ALTERNATIVNÍ ČÍNSKÁ LÉČEBNÁ MASÁŽ
Cena Kč 500,-


ČÍNSKÁ REFLEXNÍ MASÁŽ

  • Reflexní masáž  má celkové regenerační, uvolňující a posilující účinky na organizmus. V rámci prevence předchází bolestem hlavy, astmatu, zánětům dutin, migrénám, odstraňuje napětí a napomáhá lepšímu snášení stresu. Může pomoci i při akutních potížích, bolestech.

Doba masáže 40 minut

Cena Kč 600,-


DORNOVA METODA + BREUSSOVA MASÁŽ

  • jemná energetická masáž páteře, která uvolňuje a bezbolestně navrací hrudní a bederní obratle do správné polohy. Zmírňuje bolesti páteře a má účinek na bolesti zad. K masáži je používán speciální třezalkový olej
Doba masáže:  60 minut                          LÉČEBNÁ MASÁŽ
Cena Kč 750,-

AROMA MASÁŽ 

  • terapie pro mysl i tělo, působí výtečně na nervovou soustavu. Pomáhá podporovat imunitní systém a psychiku. Kombinuje účinky dotyku se silou čichových vjemů
Doba masáže: 40 minut                           LÉČEBNÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ
Cena Kč 500,-

 REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

  • Reflexní masáž chodidel  působí nejen v oblasti nohou, ale velmi efektivně regeneruje celé tělo. Ošetřuje potíže pohybové soustavy – uvolňuje i velmi vzdálené bolestivé svaly a klouby (například v okolí páteře), vyrovnává nerovnováhu energie a harmonizuje funkci vnitřních orgánů.

Doba masáže : 30 minut

Cena Kč 350,-


 ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ, OZONOVÝ ZÁBAL

  • velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Působí na tukové buňky, stimuluje podkožní struktury pro zlepšení metabolismu. Ovlivňuje hluboký krévní a lymfatický systém.
Doba masáže: 60 minut                      KOSMETICKO - LÉČEBNÁ MASÁŽ
Cena Kč 700,-