Hotel Bohemia - rodinný hotel na Šumavě

Srdečně vítejte v hotelu Bohemia*** ve Zdíkově. Náš hotel se nachází na Šumavě v malé malebné obci s dobrou dostupností do známých šumavských turistických cílů. Náš hotel Hotel Bohemia je příjemné místo s klidnou rodinnou atmosférou a individuálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných pokojích a apartmá. Našimi hosté jsou rodiny s dětmi, zamilované páry a senioři.

Letní dovolená na Šumavě

Jen pár minut pěší chůzí od hotelu Bohemia a  naleznete se na překrásných pláních a v lesích, které si Šumava stále uchovává. V okolí hotelu je velké množství stezek pro pěší a cykloturistiku. Okolní lesy jsou vyhlášené vynikajícími podmínkami pro houbaře. Nejoblíbenějším pobytem pro rodiny za skvělou cenu je Rodinný balíček léto .

U nás naleznete bohatou nabídku víkendových balíčků, které nyní prodáváme také jako dárky:

 

Dovolená na Šumavě

Dnešní Šumava nabízí svým návštěvníkům mnoho možností jak aktivně prožít volný čas . V přímém okolí našeho hotelu je řada zajímavých turistických cílů . Mezi nejoblíbenější místa patří Kašperské Hory a hrad Kašperk , město Vimperk, rozhledna Javorník, Churáňov, Borová Lada,  Modrava, Kvilda a další. Nedaleko od hotelu Bohemia naleznete značené turistické stezky a šumavské cyklotrasy. Hotel Bohemia Zdíkov je vhodný jak pro rodinou dovolenou, tak pro rekondiční pobyty seniorů.

Hotel Bohemia Zdíkov poskytuje svým hostům pohodu a pohodlí. U nás si můžete odpočinout, načerpat nové síly a prožít ničím nerušený pobyt na Šumavě. Náš hotel Bohemia Zdíkov je dobrou volbou pokud hledáte poctivé služby na Šumavě

                                                   


                          

Hotel Zdíkov na Facebooku

Navštivte nás na sociální síti Facebook.